Obec Skalice nad Svitavou
animace1 animace2 animace3 animace4
Drobečková navigace

Domů > Organizace a spolky > TJ Sokol

TĚLOVÝCHOVNÁ JEDNOTA SOKOL SKALICE NAD SVITAVOU

ODDÍL KOPANÉ  /  ROK ZALOŽENÍ: 1952

fotbal.stadion

Klubové barvy: modrá, bílá

Největší úspěchy klubu:

působení mužstva mužů v I.B třídě JmKFS v sezónách 2000/01, 2001/02, 2002/03, 2003/04

vítěz okresního přeboru mužů v sezóně 1999/2000 , vítěz III.třídy mužů v sezónách 1965/66, 2010/11 a 2016/17

Sekretář klubu: Zdeněk Sekanina ml. , email: zdenek.se@seznam.cz

Pokladník: Emil Strya

Správce fotbalového stadionu: Zdeněk Sekanina st.


Vedení A-mužstva mužů:  Ivo Holý - trenér , Josef Kužel - vedoucí mužstva

Vedení B-mužstva mužů:  Jaroslav Fojt - trenér , Zdeněk Sekanina ml. - vedoucí mužstva

Počet členů fotbalového klubu vedených ve členství FAČR k 28.2.2017:  67 členů

 

!!! A K T U Á L N Ě !!! 

V SOBOTU ZAJÍŽDÍ BÉČKO BOJOVAT O PRVNÍ MÍSTO DO LAŽÁNEK

Sobota 21.října 2017  -  začátek ve 14.30hod.  -  IV.třída mužů  -  dohrávka 1.kolo

TJ Sokol Lažánky  -  TJ Sokol SKALICE "B" 

Rozhodčí:  Barák Hynek – Stloukal Jaroslav , .....

Odjezd k mistrovskému utkání osobními automobily ve 13.15hod. od hostince "U Studny".

 

V NEDĚLI ZAJÍŽDÍ ÁČKO K DŮLEŽITÉMU UTKÁNÍ DO LIPŮVKY

Neděle 22.října 2017  -  začátek ve 14.30hod.  -  okresní přebor mužů  -  12.kolo

ASK Lipůvka  -  TJ Sokol SKALICE "A" 

Rozhodčí:  Vafka Jan – Flek Jaroslav , Stejskal David

Odjezd k mistrovskému utkání osobními automobily ve 13.15hod. od hostince "U Studny".


TRÉNINKY "A" a "B" MUŽSTVA MUŽŮ  - ZMĚNA TERMÍNU!

Tréninky "A" a "B" mužstev mužů Skalice každé úterý a čtvrtek od 17.00hod. Sraz u kabin v 16.50hod.

  

Áčko si v derby poradilo s Letovicemi

Mistrovské utkání okresního přeboru mužů - 11.kolo  –  neděle 15.října 2017  –  zač. v 15.00hod.

TJ Sokol SKALICE "A“  -  AFK Letovice       5 : 2  (3:1)

Sled branek:    3.min. 1:0 Fadrný Martin, 5.min. 1:1 (penalta), 38.min. 2:1 Meluzín Josef, 41.min. 3:1 Fadrný Martin, 59.min. 4:1 Zoubek Petr, 67.min. 5:1 Káčerik David, 81.min. 5:2.

Žlutá karta pro Skalici „A“:   24.min. Ocetek Jakub.

Diváků:  100

Sestava Skalice "A":   Ševčík Ondřej – Sekanina Radek (C) (74.min. Haluza Tomáš), Marek Jan, Bílek Tomáš, Ocetek Jakub (66.min. Konečný František) - Káčerik David, Fadrný Martin, Janíček Lubomír I., Neděla Martin – Meluzín Josef (84.min. Vlach Jaroslav), Zoubek Petr.

Ostatní výsledky okresního přeboru mužů - 11.kolo: 

Olomučany - Lipůvka                      4:2 (4:0)

Sloup – Olešnice                             1:3 (0:0)

Bořitov – Adamov                           6:2 (2:2)

Šošůvka – Boskovice „B“              1:3 (0:2)

Černá Hora – Ráječko „B“              4:1 (2:1)

Doubravice – Rudice                       3:1 (2:1)

Tabulka okresního přeboru mužů OFS Blansko po 11.kole:

#                        Klub           Z          V         R         P                 S B    
1. Černá Hora 11 11 0 0 42:13 33    
2. Boskovice "B" 10 7 1 2 27:16 22    
3. Olomučany 11 6 2 3 31:23 20    
4. Rudice 11 6 1 4 24:16 19    
5. Olešnice 9 6 0 3 23:20 18    
6. SKALICE "A" 11 5 0 6 34:35 15    
7. Bořitov 10 5 0 5 21:23 15    
8. Letovice 11 5 0 6 23:29 15    
9. Šošůvka 10 4 1 5 24:34 13    
10. Ráječko "B" 11 4 0 7 24:31 12    
11. Adamov 10 3 1 6 20:29 10    
12. Lipůvka 11 3 0 8 29:30 9    
13. Sloup 11 3 0 8 18:33 9    
14. Doubravice 11 2 2 7 13:21 8

 

Béčko nadále vede IV.třídu

Výsledky IV.třídy mužů - 11.kolo (10.hrané): 

Mužstvo SKALICE "B" mělo volno

Vavřinec "B" – Lažánky                 4:2 (2:0)

Vísky "B" – Svitávka                       2:2 (1:1)

Doubravice „B“ – Letovice "B"      3:2 (2:1)

Tabulka IV.třídy mužů OFS Blansko po 11.kole (10.hraném):

#                       Klub         Z         V         R         P               S B    
1. SKALICE "B" 8 5 2 1 25:11 17    
2. Lažánky 7 5 1 1 21:9 16    
3. Vavřinec "B" 9 4 1 4 15:27 13    
4. Svitávka 7 3 3 1 15:8 12    
5. Voděrady 8 3 2 3 22:21 11    
6. Doubravice "B" 8 3 2 3 16:15 11    
7. Letovice "B" 6 2 3 1 13:10 9    
8. Vilémovice "B" 8 2 1 5 18:25 7    
9. Velké Opatovice "B" 6 1 1 4 6:12 4    
10. Vísky "B" 7 0 2 5 10:23 2

Tabulka střelců:  8 – Meluzín Josef, 7 – Fiala Jiří (oba Skalice) , 6 – Kratochvíl Robert (Lažánky)

 

Mistrovské utkání IV.třídy mužů - 10.kolo(9.hrané)  –  sobota 7.října 2017  –  začátek v 15.00hod.

AFK Letovice "B"  -  TJ Sokol SKALICE "B“       2 : 2  (2:1)

Sled branek:    8.min. 1:0, 16.min. 1:1 Meluzín Josef, 36.min. 2:1, 62.min. 2:2 Rychnovský Pavel

                          …ve 3.min. neproměnil penaltu Fojt Jaroslav (Skalice) / střela mimo bránu

Žlutá karta pro Skalici „B“:   24.min. Fojt Jaroslav

Diváků:  40

Sestava Skalice "B":   Sekanina Zdeněk – Holý René, Laštůvka Luboš (93.min. Marek Jaroslav), Fojt Jaroslav (C), Dvořáček Stanislav –  Dobiáš Jaroslav, Ostrý Zbyněk, Fiala Jiří, Rychnovský Pavel  – Meluzín Josef, Lepka Marcel.

 

KRUTÁ PORÁŽKA VE FINÁLE Memoriálu "Radka Dvořáčka" - Drnovice 2017

Sobota 5.srpna 2017  -  pohárový turnaj mužů v kopané - hráno 2x30min.

1.zápas     Drnovice „A“ – Drnovice „B“     8:2

2.zápas     SKALICE – Voděrady                    1:1, na penalty 3:2  / branka Jakub Tenora

o 3.místo   Drnovice "B" - Voděrady             8:1  

Finále         Drnovice "A" - SKALICE             7:2

Za SKALICI do utkání nastupovali tito hráči:  Kopecký Michal - Marek Jan, Holý René, Zoubek Petr, Tenora Jakub, Fadrný Martin, Černý Tomáš, Bílek Tomáš, Neděla Martin, Dvořáček Stanislav, Marek Jaroslav, Fojt Jaroslav, Dobiáš Jaroslav

 

Prohra Skalice v předkole poháru OFS Blansko

Neděle 30.července 2017  -  začátek v 17.00hod.

Pohárové utkání předkola okresního poháru mužů OFS Blansko ročníku 2017/18

TJ Sokol SKALICE "A"  -  FC Boskovice "B"        1 : 5 (1:2) 

Sled branek: 1.min. 0:1, 22.min. 0:2, 31.min. 1:2 Dvořáček Stanislav, 66.min. 1:3, 69.min. 1:4, 88. min. 1:5

Sestava Skalice:  Kopecký Michal (C) - Ocetek Jakub, Marek Jan, Janíček Lubomír II., Holý René (78.min. Černý Marek)  - Zoubek Petr, Tenora Jakub, Fadrný Martin, Černý Tomáš - Bílek Tomáš, Rychnovský Pavel (26.min. Dvořáček Stanislav)

Ostatní výsledky předkola okresního poháru OFS Blansko:

 

Sobota 29.července 2017 - začátek v 9.30hod. - Boskovice , areál Červená zahrada - umělá tráva

Turnaj hráčů nad 35let v malé kopané - NOBICA CUP 2017

Výsledky utkání mužstva Skalice (hráno 2x12minut, počet hráčů 6+brankář):

SKALICE - Bosonohy                           2:1

SKALICE - FC Boskovice                    0:5

SKALICE - Havířov                               2:4

SKALICE - Levice (Slovensko)           1:6

SKALICE - Jevíčko                                4:1

SKALICE - NOBICA oskovice           1:1

Konečné pořadí turnaje:

1. NOBICA Boskovice, 2.Levice, 3.FC Boskovice, 4.Jevíčko, 5.SKALICE, 6.Havířov, 7.Bosonohy

Za SKALICI nastoupili tito hráči:

Zdeněk Sekanina - Josef Kužel, Petr Havelka, Dušan Sekanina, Richard Němec, Petr Strejček, Michal Ostrý, Josef Dvořáček, Zbyněk Ostrý, Pavel Rychnovský, Milan Kobík, Petr Švancara, Fojt Jaroslav.

Reportáž z turnaje najdete na:

https://www.youtube.com/watch?v=2Gd5OxsGlwc&feature=youtu.be

 

FOTBALOVÝ ROČNÍK 2016/2017 SKONČEN!

KONEČNÁ TABULKA III.TŘÍDY MUŽŮ OFS BLANSKO - sezóna 2016/17

  1. SKALICE "A"        24      20      2       2      112:35     62    postup do OP

  2. Vísky                      24      16      1        7       66:44     49

  3. Drnovice                24      14      3        7       78:43     45

  4. Vavřinec                 24      11      7        6       57:44     40

  5. Lažany                   24        9      6        9       47:55     33

  6. Benešov                 24        8      7       9        58:70     31

  7. Knínice                   24        9      3       12      51:65     30

  8. Velké Opatovice     24        9      4       11      46:56      28

  9. Ostrov u Macocy    24        7      7      10      45:52      28

10. Vranová                  24        5      8       11      38:55      23

11.Cetkovice                24        7      2       15      45:78      23

12.Kotvrdovice             24        7      2       15      41:64      23

13.Svitávka                   24        6      4       14      51:74      22   sestup do IV.třídy

Lomnice po skončení podzimní části ze soutěže odstoupila a stala se prvním sestupujícím klubem.

Družstvu Opatovic odebrány 3 body na základě rozhodnutí Etické komise.

O pořadí na 8. a 9.místě rozhodlo při shodě bodů ze vzájemných zápasů, lepší skóre z nich ve prospěch družstva Opatovic.

O pořadí na 10.-12.místě rozhodla minitabulka vzájemných utkání

Vranová          4   3   0   1   11:6      9

Cetkovice       4   2   0   2   10:12    6

Kotvrdovice    4   1   0   3     8:11    3

 

KONEČNÁ TABULKA IV.TŘÍDY MUŽŮ OFS BLANSKO 2016/2017

  1. Ráječko „C“             18      16      1      1     104:16     49  postup do III.třídy

  2. SKALICE „B“        18       11      2      5       52:39     35  = nejlepší umístění B-mužstva Skalice ve své historii

  3. Jedovnice „B“          18      10      3      5       63:45     33

  4. Voděrady                 18        9      3      6       43:33     30

  5. Doubravice „B“        18        9      2      7       54:53     29

  6. Lipůvka „B“              18        5      6      7       37:47      21

  7. Vavřinec „B“             18        7      0    11       43:53      21

  8. Lažánky                   18        6      2    10       29:44      20

  9. Rájec „B“                 18        5      2    11        44:67     17

10. Vísky „B“                  18        1      1    16        21:93       4

O pořadí na 6. A 7.místě rozhodly vzájemné zápasy, které Lipůvka „B“ vyhrála.

 

 

Rozlosování mistovských utkání "A" a "B" mužstva mužů Skalice:

III.třída - MUŽI "A" SKALICE    /    IV.třída - MUŽI "B"  SKALICE             

15.kolo  ■  Neděle   2.4.2017  ■  zač. v 15.30hod. ■  Benešov ― SKALICE  "A"                 4:10 (3:7)

16.kolo  ■  Neděle   9.4.2017  ■  zač. v 15.30hod. ■  SKALICE  "A" ― Cetkovice               4:1 (2:0)

13.kolo  ■  Neděle 16.4.2017  ■  zač. v 16.00hod. ■  Voděrady ― SKALICE  "B"                 2:0 (1:0)

17.kolo  ■  Neděle 16.4.2017  ■  zač. v 16.00hod. ■  Kotvrdovice ― SKALICE  "A"            0:6 (0:3)

14.kolo  ■  Neděle 23.4.2017  ■  zač. v 13.30hod.  ■  SKALICE  "B" ― Jedovnice "B"       0:7 (0:3)

18.kolo  ■  Neděle 23.4.2017  ■  zač. v 16.00hod.  ■  SKALICE  "A" ― Vranová                   2:0 (2:0)

19.kolo  ■  Neděle 30.4.2017  ■  zač. v 14.15hod.  ■  Knínice ― SKALICE  "A"                    3:1 (1:0)

16.kolo  ■  Neděle   7.5.2017  ■  zač. v 14.00hod.  ■  SKALICE  "B" ― Lipůvka "B"            0:2 (0:2)

20.kolo  ■  Neděle   7.5.2017  ■  zač. v 16.30hod.  ■  SKALICE  "A" ― Vísky                         4:0 (0:0)

21.kolo  ■  Sobota 13.5.2017  ■  zač. v 16.30hod.  ■  Vavřinec ― SKALICE  "A"                   0:2 (0:1)

17.kolo  ■  Neděle 14.5.2017  ■  zač. v 13.30hod.  ■  Vísky "B" ― SKALICE  "B"                  0:5 (0:2)

18.kolo  ■  Neděle 21.5.2017  ■  zač. v 14.00hod.  ■  SKALICE  "B" ― Rájec "B"                 2:1 (1:0)

22.kolo  ■  Neděle 21.5.2017  ■  zač. v 16.30hod.  ■  SKALICE  "A" ― Lažany                       5:1 (1:1)

19.kolo  ■  Pátek   26.5.2017  ■  zač. v 18.00hod.  ■  Ráječko "C"― SKALICE  "B"              5:3 (2:2)

23.kolo  ■  Neděle 28.5.2017  ■  zač. v 16.30hod.  ■  SKALICE  "A" ― Ostrov u Macochy   3:0 kontumačně

20.kolo  ■  Neděle   4.6.2017  ■  zač. v 16.30hod.  ■  SKALICE  "B" ― Vavřinec "B"            2:0 (0:0)

24.kolo  ■  Neděle   4.6.2017  ■  zač. v 16.30hod.  ■  volno ― SKALICE  "A"   (Lomnice odstoupila ze soutěže)

21.kolo  ■  Neděle 11.6.2017  ■  zač. v 14.00hod.  ■  SKALICE  "B" ― Doubravice "B"        6:2 (2:1)

25.kolo  ■  Neděle 11.6.2017  ■  zač. v 16.30hod.  ■  SKALICE  "A" ― Svitávka                     9:5 (4:2)

22.kolo  ■  Sobota 17.6.2017  ■  zač. v 16.30hod.  ■  Lažánky ― SKALICE  "B"                     5:6 (4:1)

26.kolo  ■  Neděle 18.6.2017  ■  zač. v 16.30hod.  ■  Drnovice ― SKALICE  "A"                    4:4 (2:2)

 

VÝSLEDKY - muži SKALICE "A"  -  III.třída OFS Blansko

  ODEHRANÁ  MISTROVSKÁ  UTKÁNÍ – PODZIM 2016/JARO 2016:

  2.kolo      SKALICE „A“ – Benešov              6:1 (3:0)  branky Skalice:  Fadrný 3x, Janíček L. I., Pokorný, Bílek

  3.kolo      Cetkovice – SKALICE „A“            1:7 (0:4)  branky Skalice:  Fadrný 3x, Zoubek, Pokorný, Meluzín, Bílek

  4.kolo      SKALICE „A“ – Kotvrdovice         5:3 (2:3)  branky Skalice:  Meluzín 2x, Pokorný, Fadrný, Bílek

  5.kolo      Vranová – SKALICE „A“               1:4 (0:2)  branky Skalice:  Janíček L. I. 2x, Meluzín, Bílek

  6.kolo      SKALICE „A“ – Knínice                6:2 (3:0)  branky Skalice:  Meluzín 2x,Zoubek,Pokorný,Bílek,Sekanina

  7.kolo      Vísky – SKALICE „A“                    1:5 (0:2)  branky Skalice:  Pokorný 3x, Meluzín, Tenora

  8.kolo      SKALICE „A“ – Vavřinec               2:3 (2:3)  branky Skalice:  Pokorný, Tenora

  1.kolo      Velké Opatovice – SKALICE „A“   2:8 (1:4)  branky Skalice:  Bílek 3x,Janíček 2x,Neděla,Tenora,Meluzín

  9.kolo      Lažany – SKALICE „A“                  0:6 (0:4)  branky Skalice:  Bílek 2x,Tenora,Janíček,Pokorný,vlastní

10.kolo      Ostrov u Mac. – SKALICE „A“       0:0

11.kolo      SKALICE „A“ – Lomnice                anulován výsledek 9:1 (3:1)  ...Lomnice ze soutěže odstoupila

12.kolo      Svitávka – SKALICE „A“                0:6 (0:2)  branky Skalice:  Tenora 2x,Zoubek,Sekanina,Fadrný,Meluzín

13.kolo      SKALICE „A“ – Drnovice                2:1 (2:0)  branky Skalice:  Bílek, Meluzín

14.kolo      SKALICE „A“ – Velké Opatovice     5:2 (2:1)  branky Skalice:  Fadrný 2x, Janíček L. I. 2x, Neděla

15.kolo      Benešov – SKALICE „A“                4:10 (3:7)  branky Skalice:  Fadrný 5x,Tenora, Káčerik,Zoubek,Sekanina R.,vlastní

16.kolo      SKALICE „A“ – Cetkovice               4:1 (2:0)  branky Skalice:  Fadrný 2x, Meluzín, Zoubek

17.kolo      Kotvrdovice – SKALICE „A“            0:6 (0:3)  branky Skalice:  Fadrný 3x,Tenora, Pokorný, Janíček Lub. I.

18.kolo      SKALICE „A“ – Vranová                  2:0 (2:0)  branky Skalice:  Meluzín 2x

19.kolo      Knínice – SKALICE „A“                    3:1 (1:0)  branka Skalice:  Tenora z penalty

20.kolo      SKALICE „A“ – Vísky                        4:0 (0:0)  branky Skalice:  Fadrný, Neděla, Tenora, Zoubek

21.kolo      Vavřinec – SKALICE „A“                   0:2 (0:1)  branky Skalice:  Pokorný, Fadrný

22.kolo      SKALICE „A“ – Lažany                     5:1 (1:1)  branky Skalice:  Fadrný, Konečný, Sekanina R., Meluzín, Šafránek z penalty

23.kolo      SKALICE „A“ – Ostrov u Macocy     3:0 kontumačně

24.kolo      SKALICE „A“ – volno / mužstvo Lomnice se po podzimní části odhlásilo ze soutěže

25.kolo      SKALICE „A“ – Svitávka                   9:5 (4:2)  branky Skalice:  Meuzín 4x, Fadrný 3x , Tenora, Janíček II.

26.kolo      Drnovice – SKALICE „A“                   4:4 (2:2)  branky Skalice:  Fadrný 2x, Bílek, Zoubek

  Konečná tabulka střelců SKALICE „A“ po 26.kole  –  112 vstřelených branek:

28 branek                  Fadrný Martin

18 branek                  Meluzín Josef

12 branek                  Bílek Tomáš

11 branek                  Pokorný Marek

11 branek                  Tenora Jakub

  9 branek                  Janíček Lubomír I.

  7 branek                  Zoubek Petr

  4 branky                  Sekanina Radek

  3 branky                  Neděla Martin

  1 branka                  Janíček Lubomír II.

  1 branka                  Káčerik David

  1 branka                  Konečný František

  1 branka                  Šafránek Lukáš

  2 branky                  vlastní (Lažany, Benešov)

KONEČNÁ TABULKA III.třídy OFS Blansko po podzimní části:

#

                                   Klub

          Z

          V

        R

          P

                 S

B

   

1.

SKALICE „A“

14

12

1

1

71:18

37

   

2.

Drnovice

14

10

0

4

48:24

30

   

3.

Vísky

14

9

1

4

39:30

28

   

4.

Ostrov u Macochy

14

7

4

3

39:25

25

   

5.

Vavřinec

14

6

4

4

30:27

22

   

6.

Benešov

14

6

4

4

29:29

22

   

7.

Knínice

14

6

2

6

32:31

20

   

8.

Lomnice

14

6

1

7

32:42

19

   

9.

Lažany

14

4

5

5

24:32

17

   

10.

Velké Opatovice

14

5

2

7

21:31

17

   

11.

Kotvrdovice

14

4

1

9

26:37

13

   

12.

Vranová

14

2

5

7

25:38

11

   

13.

Svitávka

14

2

4

8

31:47

10

   

14.

Cetkovice

14

2

0

12

23:59

 6

   

 

VÝSLEDKY - muži SKALICE "B"  -  IV.třída OFS Blansko

  ODEHRANÁ  MISTROVSKÁ  UTKÁNÍ – PODZIM 2016/JARO 2016:

  1.kolo       SKALICE „B“ – volný los

  2.kolo       Jedovnice „B“ – SKALICE „B“        2:3 (0:2)  branky Skalice:  Vaněk, Haluza, Rychnovský

  3.kolo       SKALICE „B“ – Voděrady               4:1 (0:0)  branka Skalice:  Haluza, Ostrý, Vlach, Švancara

  4.kolo       SKALICE „B“ – volný los

  5.kolo       Lipůvka „B“ – SKALICE „B“            2:2 (1:1)  branky Skalice:  Burgr Jiří, Marek Jaroslav

  6.kolo       SKALICE „B“ – Vísky „B“                3:0 (0:0)  branky Skalice:  Haluza Tomáš 2x, Vaněk Zdeněk

  7.kolo       Rájec „B“ – SKALICE „B“               4:4 (1:2)  branky Skalice: Ostrý, Haluza, Fojt, Rychnovský

  8.kolo       SKALICE „B“ – Ráječko „C“           1:4 (1:2)  branka Skalice:  Švancara Petr

  9.kolo       Vavřinec „B“ – SKALICE „B“           1:2 (0:0)  branky Skalice:  Hubený Pavel, Dobiáš Jaroslav

10.kolo       Doubravice „B“ – SKALICE „B“      1:8 (1:3)  branky Skalice:  Rychnovský 2x, Švancara 2x, Vaněk, Tenora, Káčerik, Hubený

11.kolo       SKALICE „B“ – Lažánky                 1:0 (0:0)  branka Skalice:  Švancara Petr

12.kolo       SKALICE „B“ – volný los

13.kolo       Voděrady – SKALICE „B“                2:0 (1:0)

14.kolo       SKALICE „B“ – Jedovnice "B"         0:7 (0:3)

15.kolo       SKALICE „B“ – volný los

16.kolo       SKALICE „B“ – Lipůvka "B"             0:2 (0:2)

17.kolo       Vísky „B“ – SKALICE „B“                 0:5 (0:2)  branky Skalice:  Bílek Tomáš 3x, Lepka M., Hubený Pavel

18.kolo       SKALICE „B“ – Rájec "B"                2:1 (1:0)  branky Skalice:  Ostrý Zbyněk , Hubený Pavel

19.kolo       Ráječko „C“ – SKALICE „B“            5:3 (2:2)  branky Skalice:  Bílek Tomáš, Rychnovský, Tenora Jakub

20.kolo       SKALICE „B“ – Vavřinec "B"            2:0 (0:0)  branky Skalice:  Tenora Jakub, Janíček Lubomír

21.kolo       SKALICE „B“ – Doubravice "B"        6:2 (4:2)  branky Skalice:  Bílek 3x, Fojt z pen., Lepka, Ostrý

22.kolo       Lažánky – SKALICE „B“                   5:6 (4:1)  branky Skalice:  Fadrný 2,Rychnovský,Tenora,Ostrý,Lepka

Foto z odehraných zápasů:   http://vysledky.lidovky.cz/soutez2.php?id_soutez=11356

  Konečná tabulka střelců SKALICE „B“ po 22.kole  –  52 vstřelených branek:

  7 branek                  Bílek Tomáš 

  6 branek                  Rychnovský Pavel

  5 branek                  Haluza Tomáš

  5 branek                  Ostrý Zbyněk

  5 branek                  Švancara Petr

  4 branky                  Hubený Pavel

  4 branky                  Tenora Jakub

  3 branky                  Lepka Marcel

  3 branky                  Vaněk Zdeněk

  2 branky                  Fadrný Martin

  2 branky                  Fojt Jaroslav

  1 branka                  Burgr Jiří

  1 branka                  Dobiáš Jaroslav

  1 branka                  Janíček Lubomír II.

  1 branka                  Káčerik David

  1 branka                  Marek Jaroslav

  1 branka                  Vlach Jaroslav

Konečná tabulka IV.třídy mužů po podzimní části sezóny 2016/2017:

#

                       Klub

        Z

        V

        R

       P

                S

B

   

1.

Ráječko „C“

9

7

1

1

55:7

22

   

2.

SKALICE „B“

9

6

2

1

28:15

20

   

3.

Jedovnice „B“

9

5

1

3

34:26

16

   

4.

Voděrady

9

5

1

3

24:20

16

   

5.

Doubravice „B“

9

5

1

3

30:30

16

   

6.

Lipůvka „B“

9

3

5

1

28:19

14

   

7.

Lažánky

9

4

1

4

12:20

13

   

8.

Vavřinec „B“

9

2

0

7

19:29

6

   

9.

Vísky „B“

9

1

0

8

11:49

3

   

10.

Rájec „B“

9

0

2

7

16:42

2

   

 

Přípravná utkání mužů Skalice na jarní část sezóny 2016/2017:

Sobota 25.března 2017 , začátek v 17.00hod.  -  umělá tráva v Boskovicích

FC Boskovice "B"  -  TJ Sokol SKALICE "A"         8 : 1 (1:0)

Branka Skalice:   Bílek Tomáš

Sestava Skalice:  Neděla Martin - Konečný František, Marek Jan, Vlach Jaroslav, Káčerik David - Pokorný Marek, Fadrný Martin, Tenora Jakub, Zoubek Petr - Marek Jaroslav, Bílek Tomáš

Na střídání: Dobiáš Jan

Trenéři: Holý Ivo, Kužel Josef

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neděle 19.března 2017 , začátek v 16.00hod.  -  umělá tráva v Blansku

TJ Sokol SKALICE "B"   -   FK MKZ Rájec-Jestřebí  "B"       4 : 3 (3:2)

Sled branek:   14.min. 0:1, 20.min. 1:1 Janíček Lubomír, 24.min. 2:1 Švancara Petr, 41.min. 2:2, 44.min. 3:2 Janíček Lubomír, 53.min. 3:3, 61.min. 4:3 Burgr Štěpán

Sestava Skalice:  Sekanina Zdeněk - Černý Tomáš, Černý Marek, Holý René, Dobiáš Jaroslav - Ocetek Jakub, Fojt Jaroslav, Švancara Petr, Janíček Lubomír - Marek Jaroslav, Ostrý Zbyněk

Průběžně střídali: Dobiáš Jaroslav, Kotoulek Martin, Burgr Štěpán, Hubený Pavel

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sobota 18.března 2017 , začátek ve 14.00hod.  -  umělá tráva v Boskovicích

TJ Sokol SKALICE "A"   -   TJ Sokol STŘELICE          5 : 4 (2:1)

Sled branek:   14.min. 0:1, 23.min. 1:1 Fadrný Martin, 30.min. 2:1 Fojt Jaroslav, 51.min. 3:1 Fadrný Martin, 66.min. 3:2, 74.min. 3:3, 80.min. 4:3 Zoubek Petr, 87.min. 4:4, 90.min. 5:4 Pokorný Marek

Sestava Skalice:  Sekanina Zdeněk - Káčerik David, Marek Jan, Vlach Jaroslav, Sekanina Radek - Neděla Martin, Fadrný Martin, Tenora Jakub, Zoubek Petr - Pokorný Marek, Fojt Jaroslav

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Neděle 12.března 2017 , začátek v 17.30hod.  -  umělá tráva v Boskovicích

TJ Sokol SKALICE   -   FC OLEŠNICE          4 : 3 (3:1)

Sled branek:   4.min. 1:0 Pokorný Marek, 9.min. 1:1, 17.min. 2:1 Fadrný Martin, 28.min. 3:1 Fadrný Martin, 50.min. 4:1 Fadrný Martin, 84.min. 4:2 (penalta), 90.min. 4:3

... v 56.min. za stavu 4:1 neproměnil pokutový kop Pokorný Marek (střela šla do tyče)

Sestava Skalice:  Sekanina Zdeněk - Konečný František, Marek Jan, Vlach Jaroslav, Sekanina Radek - Pokorný Marek, Fadrný Martin, Tenora Jakub, Janíček Lubomír II. - Meluzín Josef, Bílek Tomáš

Průběžně střídali: Rychnovský Pavel, Dobiáš Jan, Dobiáš Jaroslav, Marek Jaroslav

Trenéři: Holý Ivo, Kužel Josef

   K prvnímu přípravnému utkání nastoupili hráči Skalice proti 3.týmu tabulky okresního přeboru týmu Olešnice. Utkání pod umělým osvětlením lépe zahájili fotbalisté Skalice, které dostal do vedení již ve 4.min. po úniku po křídle a přesné křižné střele Marek Pokorný. Olešničti ale záhy dokázali srovnat střelou z 10m k tyči. V 17.min. výborným dlouhým nákopem za obranu našel Radek Sekanina kanonýra Martina Fadrného a ten trefil přesně spodní kout brány. Ve 28.min. vystihl špatnou rozehru v obraně Olešnice Martin Fadrný a zvýšil na 3:1. Další velké šance ale zůstaly nevyužity (Tomáš Bílek, Josef Meluzín), ale i přesto skončil 1.poločas zaslouženým vedením Skalice. Skóre 2.půle otevřel v 50.min. opět Martin Fadrný a zkompletoval tak svůj čistý hatrick. V 56.min. neproměnil pokutový kop Marek Pokorný. Skalice od počátku utkání střídala pravidelně hokejově a do hry se tak dostávali i hráči B-mužstva sedící na střídačce. Od 60.min. se už utkání značně vyrovnalo a šance si vytvářeli i hosté. Gólově se prosadili ale až v závěru. Nejdříve v 84.min. snížili na 4:2 z penalty a následně brankou v poslední minutě utkání upravili skóre na konečných 4:3 pro Skalici. Hráči Skalice nastoupili k utkání po absolování 3-denního kondičního soustředění na Suchým, kdy ještě v neděli dopoledne absolovali výběh v okolí obce Suchý.

 

Halový turnaj mužů LETOSTAV LETOVICE CUP 2017:

V neděli 15.ledna 2017 se hráči "A" mužstva mužů Skalice zůčastnili halového turnaje v Letovicích.

Odehraná utkání SKALICE v turnaji Letostav Letovice Cup 2017:

Složení skupiny B:

FC Boskovice , FC Olešnice , SK Lipovec , TJ Sokol SKALICE

1.utkání      SKALICE - Boskovice     0:1

2.utkání      SKALICE - Lipovec         1:5      branka Skalice: Fadrný Martin

3.utkání      SKALICE - Olešnice        2:3     branky Skalice: Haluza Tomáš, Bílek Tomáš 

o 7.místo   SKALICE - Svitávka        3:2     branky Skalice: Janíček Lubomír 2x, Fadrný Martin

Utkání byla hrána na 1x20minut, počet hráčů 4+brankář

Složení skupiny A:

AFK Letovice , FK Kunštát , TJ Malá Haná Knínice , SK Moravan Svitávka

Za SKALICI v turnaji nastoupili tito hráči:

Sekanina Zdeněk - Stejskal František, Vaněk Zdeněk, Neděla Martin, Haluza Tomáš, Janíček Lubomír, Bílek Tomáš, Fadrný Martin, Tenora Jakub

 

ROZPIS MISTROVSKÝCH UTKÁNÍ A-MUŽSTVA a B-MUŽSTVA SKALICE

PODZIM 2016  -  FOTBALOVÁ SEZÓNA 2016/2017

III.třída - MUŽI "A" SKALICE  /    IV.třída - MUŽI "B"  SKALICE

4.kolo Neděle 14.8.2016 zač. v 14.30 hod. SKALICE "B" volno ---
2.kolo Neděle 14.8.2016 zač. v 17.00 hod. SKALICE   "A" Benešov 6:1
3.kolo Sobota 20.8.2016 zač. v 13.15 hod. Jedovnice "B" SKALICE   "B" 2:3
3.kolo Neděle 21.8.2016 zač. v 16.30 hod. Cetkovice SKALICE   "A" 1:7
2.kolo Neděle 28.8.2016 zač. v 14.00 hod. SKALICE   "B" Voděrady 4:1
4.kolo Neděle 28.8.2016 zač. v 16.30 hod. SKALICE   "A" Kotvrdovice 5:3
5.kolo Neděle 4.9.2016 zač. v 16.00 hod. Lipůvka"B" SKALICE   "B" 2:2
5.kolo Neděle 4.9.2016 zač. v 16.00 hod. Vranová SKALICE   "A" 1:4
6.kolo Neděle 11.9.2016 zač. v 13.30 hod. SKALICE   "B" Vísky "B" 3:0
6.kolo Neděle 11.9.2016 zač. v 16.00 hod. SKALICE   "A" Knínice 6:2
7.kolo Neděle 18.9.2016 zač. v 12.45 hod. Rájec "B" SKALICE   "B" 4:4
7.kolo Neděle 18.9.2016 zač. v 15.30 hod. Vísky SKALICE   "A" 1:5
8.kolo Neděle 25.9.2016 zač. v 13.00 hod. SKALICE   "B" Ráječko "C" 1:4
8.kolo Neděle 25.9.2016 zač. v 15.30 hod. SKALICE   "A" Vavřinec 2:3
1.kolo Středa 28.9.2016 zač. v 15.30 hod. Velké Opatovice SKALICE   "A" 2:8
9.kolo Neděle 2.10.2016 zač. v 12.00 hod. Vavřinec "B" SKALICE   "B" 1:2
9.kolo Neděle 2.10.2016 zač. v 15.00 hod. Lažany  SKALICE   "A" 0:6
10.kolo Sobota 8.10.2016 zač. v 15.00 hod. Doubravice "B" SKALICE   "B" 1:8
10.kolo Neděle 9.10.2016 zač. v 15.00 hod. Ostrov u Macochy SKALICE   "A" 0:0
11.kolo Neděle 16.10.2016 zač. v 12.30 hod. SKALICE   "B" Lažánky 1:0
11.kolo Neděle 16.10.2016 zač. v 15.00 hod. SKALICE  "A" Lomnice 9:1
1.kolo Neděle 23.10.2016 zač. v 14.30 hod. volno SKALICE   "B" ---
12.kolo Neděle 23.10.2016 zač. v 14.30 hod. Svitávka SKALICE   "A" 0:6
13.kolo Neděle 30.10.2016 zač. v 14.30 hod. SKALICE  "A" Drnovice 2:1
14.kolo Neděle 6.11.2016 zač. v 14.00 hod. SKALICE  "A" Velké Opatovice 5:2

 

FOTBALOVÝ ROČNÍK 2015/2016 SKONČEN!

Umístění mužstev mužů Skalice v konečných tabulkách okresních soutěží:

TJ Sokol Skalice "A" - III.třída mužů - 7.místo / 34bodů -  26zápasů = 10vítězství,4remízy,12proher , skóre 55:53

TJ Sokol Skalice "B" - IV.třída mužů - 5.místo / 26bodů -  18zápasů = 8vítězství,2remízy,8proher , skóre 37:43

 

KONEČNÉ TABULKY SOUTĚŽNÍHO ROČNÍKU 2015/16 OFS BLANSKO

III.třída muži

  1.Boskovice „B“    26        21        2            3        112:43    65     Postup do OP

  2.Kořenec                 26        15        6            5          69:43    51     Mimořádný postup do OP

  3.Vísky                     26        15        6            5          78:32    51

  4.Knínice                  26        16        3            7          74:45    51

  5.Drnovice                26        13        2          11          75:58    41

  6.Velké Opatovice    26        11        3          12          58:55    36

  7.SKALICE „A“       26        10        4          12          55:53    34

  8.Ostrov                   26          9        7          10          53:71    34

  9.Benešov                26          9        6          11          42:60    33

10.Svitávka                26          9        3          14          49:61    30

11.Vranová                 26          9        2          15          55:78    29

12.Lomnice                26          8        4          14          43:79    28

13.Kotvrdovice           26          6        2          18          31:69    20

14.Lažánky                26          4        4          18          34:81    16     Sestup do IV.třídy

 

IV.třída muži

  1.Lažany                  18        15        1            2          65:28    46     Postup do III.třídy

  2.Cetkovice              18        14        2            2          82:26    44     Mimořádný postup do III.třídy

  3.Lipůvka „B“            18        12        1            5          46:24    37

  4.Jedovnice „B“        18        10        1            7          72:48    31

  5.SKALICE „B“      18          8        2            8          37:43    26

  6.Svitávka „B“          18          7        4            7          56:36    25

  7.Voděrady               18          6        3            9          35:56    21

  8.Doubravice „B“      18          5        5            8          44:46    20

  9.Vavřinec „B“          18          2        1          15          27:87      7

10.Olomučany „B“     18          1        0          17          15:85      3

 

PŘEHLED VÝSLEDKŮ "A" a "B" MUŽSTVA MUŽŮ  V SEZÓNĚ 2015/16:

SKALICE „A“ / MUŽI – III.TŘÍDA okresu Blansko

■  ODEHRANÁ  MISTROVSKÁ  UTKÁNÍ – PODZIM 2015/JARO 2016:

  1.kolo      SKALICE „A“ – Kotvrdovice            3:0 (1:0)  branky Skalice: Pokorný Marek 3x

  2.kolo      Lomnice – SKALICE „A“                 2:1 (0:0)  branka Skalice: Pokorný Marek

  3.kolo      SKALICE „A“ – Lažánky                  1:1 (1:0)  branka Skalice: Pokorný Marek

  4.kolo      Benešov – SKALICE „A“                 2:1 (1:1)  branka Skalice: Vlach Jaroslav

  5.kolo      SKALICE „A“ – Boskovice „B“        2:4 (2:3)  branky Skalice: Janíček Lubomír I., Janíček Lubomír II.

  6.kolo      Kořenec – SKALICE „A“                  3:0 (1:0) 

  7.kolo      SKALICE „A“ – Knínice                    1:3 (1:2)  branka Skalice: Bílek Tomáš

  8.kolo      Vranová – SKALICE „A“                   5:2 (4:1)  branky Skalice: Bílek Tomáš, Rychnovský Pavel

  9.kolo      SKALICE „A“ – Ostrov u Mac.          5:0 (3:0)  branky Skalice: Rychnovský P. 2x, Konečný Fr., Bílek Tom., Marek Jan

10.kolo      SKALICE „A“ – Drnovice                  2:0 (0:0)  branky Skalice: Bílek Tomáš 2x

11.kolo      Velké Opatovice – SKALICE „A“      2:0 (1:0) 

12.kolo      SKALICE „A“ – Svitávka                    1:3 (0:3)  branka Skalice: Rychnovský Pavel

13.kolo      Vísky – SKALICE „A“                          0:0

14.kolo      Kotvrdovice – SKALICE „A“               2:2 (2:1)  branky Skalice: Konečný František, Stejskal František

16.kolo      Lažánky – SKALICE „A“                    2:4 (1:1)  branky Skalice: Konečný František 3x, Bílek Tomáš

17.kolo      SKALICE „A“ – Benešov                    5:1 (2:0)  branky Skalice: Bílek T. 3x, Marek Jan, Káčerik David

18.kolo      Boskovice "B" – SKALICE „A“            6:4 (2:0)  branky Skalice: Bílek Tomáš 2x, Janíček Lub. I, Káčerik

19.kolo      SKALICE „A“ – Kořenec                     0:4 (0:0) 

20.kolo      Knínice – SKALICE „A“                       2:3 (2:2)  branky Skalice: Bílek Tomáš 2x, Vlach Jaroslav

21.kolo      SKALICE „A“ – Vranová                      4:2 (3:2)  branky Skalice: Rychnovský 2x, Pokorný (penalta), Sekanina R.

22.kolo      Ostrov u Mac. – SKALICE „A“             3:2 (2:0)  branky Skalice: Konečný František, Rychnovský Pavel

23.kolo      Drnovice – SKALICE „A“                     3:3 (2:1)  branky Skalice: Janíček Lubomír I. 3x

24.kolo      SKALICE „A“ – Velké Opatovice          3:0 (1:0)  branky Skalice: Bílek Tomáš 2x, Rychnovský Pavel

25.kolo      Svitávka – SKALICE „A“                       1:2 (1:1)  branky Skalice: Konečný František, Bílek Tomáš

26.kolo      SKALICE „A“ – Vísky                            1:2 (0:1)  branka Skalice: Sekanina Radek

15.kolo      SKALICE „A“ – Lomnice                       3:0  kontumačně / hosté se k utkání nedostavili

 ■  Tabulka střelců SKALICE „A“ po 26.kole:

16 branek                  Bílek Tomáš

  8 branek                  Rychnovský Pavel

  7 branek                  Konečný František

  6 branek                  Pokorný Marek

  5 branek                  Janíček Lubomír I.

  2 branky                  Káčerik David

  2 branky                  Marek Jan

  2 branky                  Sekanina Radek

  2 branky                  Vlach Jaroslav

  1 branka                  Janíček Lubomír II.

  1 branka                  Stejskal František

 

SKALICE „B“ / MUŽI – IV.TŘÍDA okresu Blansko

■  ODEHRANÁ  MISTROVSKÁ  UTKÁNÍ – PODZIM 2015/JARO 2016:

  1.kolo       SKALICE „B“ – Doubravice „B“      3:1 (1:1)  branky Skalice: Lepka Marcel, Rychnovský Pavel, Hubený Pavel

  2.kolo       SKALICE „B“ – volný los

  3.kolo       SKALICE „B“ – Voděrady                1:1 (0:0)  branka Skalice: Švancara Petr

  4.kolo       Olomučany „B“ – SKALICE „B“      0:3 (0:1)  branky Skalice: Havelka Petr, Rychnovský Pavel, Fiala Lukáš

  5.kolo       SKALICE „B“ – Svitávka „B“            1:0 (1:0)  branka Skalice: Hubený Pavel

  6.kolo       Lažany – SKALICE „B“                     4:1 (3:0)  branka Skalice: Rychnovský Pavel

  7.kolo       SKALICE „B“ – Cetkovice                1:5 (0:3)  branka Skalice: Marek Jaroslav

  8.kolo       Vavřiec „B“ – SKALICE „B“               0:6 (0:3)  branky Skalice: Rychnovský Pavel 4x, Konečný Fr., Sekanina Zdeněk

  9.kolo       SKALICE „B“ – Jedovnice „B“          5:2 (3:1)  branky Skalice: Rychnovský 2x, Havelka, Hubený P., Fiala L.

10.kolo       SKALICE „B“ – Lipůvka „B“              4:1 (3:1)  branky Skalice: Dobiáš Jan 2x, Rychnovský P., Havelka P.

11.kolo       SKALICE „B“ – volný los

12.kolo       Doubravice „B“ – SKALICE „B“       1:1 (1:1)  branka Skalice: Burgr Jiří

13.kolo       SKALICE „B“ – volný los

14.kolo       Voděrady – SKALICE „B“                 4:1 (1:0)  branka Skalice: Hubený Pavel

15.kolo       SKALICE „B“ – Olomučany „B“       3:0 (2:0)  branky Skalice: Marek Jar., Lepka Mar. (penalta), Švancara (penalta)

16.kolo       Svitávka „B“ – SKALICE „B“             1:0 (0:0)

17.kolo       SKALICE „B“ – Lažany                     0:9 (0:9)

18.kolo       Cetkovice – SKALICE „B“                 6:1 (3:1)  branka Skalice: Konečný František

19.kolo       SKALICE „B“ – Vavřinec „B“              5:3 (2:1)  branky Skalice: Marek Jan 3x (1 z penalty), Káčerik David, Hubený P.

20.kolo       Jedovnice "B" – SKALICE „B“            3:0 (1:0) 

21.kolo       Lipůvka „B“ – SKALICE „B“                2:1 (2:0)  branka Skalice: Dobiáš Jaroslav

22.kolo       SKALICE „B“ – volný los

 

■  Tabulka střelců SKALICE „B“ po 22.kole:

10 branek                  Rychnovský Pavel

  5 branek                  Hubený Pavel

  3 branky                  Havelka Petr

  3 branky                  Marek Jan

  2 branky                  Dobiáš Jan

  2 branky                  Fiala Lukáš

  2 branky                  Konečný František

  2 branky                  Lepka Marcel

  2 branky                  Marek Jaroslav

  2 branky                  Švancara Petr

  1 branka                  Burgr Jiří

  1 branka                  Dobiáš Jaroslav

  1 branka                  Káčerik David

  1 branka                  Sekanina Zdeněk

 

Fotbalisté okresu Blansko za rok 2015

Výkonný výbor OFS Blansko uspořádal v pátek 15.ledna 2015 v Zámeckém skleníku v Boskovicích vyhlášení XIII. ročníku ankety FOTBALISTA roku 2015.

VV OFS vybral osobnosti, které byly uvedeny do síně slávy OFS Blansko:

Veselý Milan  Sokol Skalice nad Svitavou

Kuběna Zdeněk  Spartak Metra Blansko

Odkaz na záznam z vyhlášení fotbalisty roku 2015:   

 

FOTBALOVÁ SEZÓNA 2014/2015 SKONČENA

UMÍSTĚNÍ "A"-MUŽSTVA V KONEČNÉ TABULCE III.TŘÍDY OFS BLANSKO - 5.místo

UMÍSTĚNÍ "B"-MUŽSTVA V KONEČNÉ TABULCE IV.TŘÍDY OFS BLANSKO - 7.místo

 

III. třída MUŽI  -   KONEČNÁ TABULKA SEZÓNY 2014/15

1.

Ráječko „B“

26

18

3

5

83: 44

57

 

( 18)

2.

Adamov

26

17

4

5

92: 32

55

 

( 16)

3.

Drnovice

26

18

1

7

82: 44

55

 

( 16)

4.

Svitávka

26

15

2

9

75: 57

47

 

( 8)

5.

SKALICE „A“

26

15

1

10

61: 49

46

 

( 7)

6.

Boskovice „B“

26

14

2

10

90: 74

44

 

( 5)

7.

Velké Opatovice

26

12

5

9

62: 61

41

 

( 2)

8.

Knínice

26

11

4

11

64: 53

37

 

( -2)

9.

Vísky

26

9

8

9

62: 66

35

 

( -4)

10.

Ostrov

26

9

7

10

50: 64

34

 

( -5)

11.

Bořitov „B“

26

8

2

16

37: 75

26

 

(-13)

12.

Vranová

26

6

3

17

45: 87

21

 

(-18)

13.

Kotvrdovice

26

5

2

19

32: 81

17

 

(-22)

14.

Lažany

26

2

2

22

28: 76

8

 

(-31)

Do II.třídy OFS Blansko postupují mužstva SK Olympia Ráječko „B“ a FK Adamov

Do IV.třídy OFS Blansko sestupuje mužstvo Sokol Lažany

 

IV. třída MUŽI  -   KONEČNÁ TABULKA SEZÓNY 2014/15

1.

Benešov

20

14

3

3

76: 35

45

 

( 15)

2.

Lomnice

20

13

4

3

66: 27

43

 

( 13)

3.

Jedovnice „B“

20

11

2

7

78: 48

35

 

( 5)

4.

Lažánky

20

10

4

6

69: 44

34

 

( 4)

5.

Doubravice „B“

20

10

3

7

56: 47

33

 

( 3)

6.

Cetkovice

20

10

3

7

76: 77

33

 

( 3)

7.

SKALICE „B“

20

8

2

10

44: 56

26

 

( -4)

8.

Svitávka „B“

20

6

4

10

39: 61

22

 

( -8)

9.

Lipůvka „B“

20

7

1

12

52: 73

22

 

( -8)

10.

Vilémovice „B“

20

3

2

15

30: 69

11

 

(-19)

11.

Voděrady

20

3

2

15

36: 85

11

 

(-19)

Do III.třídy OFS Blansko postupují mužstva Sokol Benešov a Sokol Lomnice u Tišnova

 

SEZÓNA 2014/2015  -  VÝSLEDKY SKALICE „A“ / MUŽI – III.TŘÍDA okresu Blansko

■  ODEHRANÁ  MISTROVSKÁ  UTKÁNÍ:

  1.kolo      SKALICE „A“ – Bořitov „B“               3:0 (1:0)  branky Skalice: Bílek T. 2x, Stejskal Fr.

  2.kolo      Svitávka – SKALICE „A“                   2:1 (1:1)  branka Skalice: Pokorný M.

  3.kolo      SKALICE „A“ – Vranová                   4:2 (1:1)  branky Skalice: Sekanina R.,Janíček Lub.,Haluza,Rychnovský

  4.kolo      Kotvrdovice – SKALICE „A“             1:3 (0:1)  branky Skalice: Janíček Lub. 2x, Bílek T.

  5.kolo      SKALICE „A“ – Ostrov u Mac.         3:0 (1:0)  branky Skalice: Sekanina R., Bílek T., Káčerik D.

  7.kolo      Knínice – SKALICE „A“                    0:1 (0:0)  branka Skalice: Sekanina R.

  8.kolo      SKALICE „A“ – Velké Opatovice     0:1 (0:1)

  9.kolo      Ráječko „B“ – SKALICE „A“            1:5 (0:3)  branky Skalice: Janíček Lub. 2, Sekanina R., Stejskal, vlastní

10.kolo      SKALICE „A“ – Lažany                     2:1 (1:1)  branky Skalice: Janíček Lub., Sekanina R.

11.kolo      Adamov – SKALICE „A“                   2:3 (1:1)  branky Skalice: Bílek Tomáš, Janíček Lub., Fojt Jar.

12.kolo      SKALICE „A“ – Drnovice                  0:3 (0:0) 

  6.kolo      SKALICE „A“ – Boskovice „B“         4:0 (0:0)  branky Skalice: Janíček Lub.2x, Sekanina R., Marek Jan

13.kolo      Vísky – SKALICE „A“                        2:1 (0:1)  branka Skalice: Janíček Lubomír

14.kolo      Bořitov „B“ – SKALICE „A“               4:2 (1:1)  branky Skalice: Janíček Lubomír 2x

16.kolo      Vranová – SKALICE „A“                   2:2 (2:1)  branky Skalice: Bílek Tomáš 2x

17.kolo      SKALICE „A“ – Kotvrdovice             5:0 (3:0)  branky Skalice: Bílek, Janíček Lub., Konečný, Pokorný, Sekanina R.

18.kolo      Ostrov u Mac. – SKALICE „A“         2:1 (1:1)  branka Skalice: Janíček Lubomír

19.kolo      Boskovice "B" – SKALICE „A“         5:3 (4:2)  branky Skalice: Bílek Tomáš, Sekanina Radek, Haluza Tomáš

20.kolo      SKALICE „A“ – Knínice                     2:1 (2:0)  branky Skalice: Sekanina Radek 2x

21.kolo      Velké Opatovice – SKALICE „A“     2:3 (1:2)  branky Skalice: Bílek Tomáš 2x, Janíček Lub. I.

22.kolo      SKALICE „A“ – Ráječko "B"             0:3 (0:2)

23.kolo      Lažany – SKALICE „A“                     1:5 (0:2)  branky Skalice: Bílek T., Haluza T., Konečný Fr., Pokorný, Vlach Jar.

24.kolo      SKALICE „A“ – Adamov                   1:4 (1:2)  branka Skalice: Pokorný Marek

25.kolo      Drnovice – SKALICE „A“                  1:2 (0:2)  branky Skalice: Pokorný Mar. 2x (jedna z penalty)

26.kolo      SKALICE „A“ – Vísky                         3:8 (2:3)  branky Skalice: Pokorný Marek, Bílek Tomáš, Vaněk Zdeněk

15.kolo      SKALICE „A“ – Svitávka                    2:1 (1:1)  branky Skalice: Pokorný Marek (z penalty) , Sekanina Radek

 

■  Tabulka střelců SKALICE „A“: 

fotbalový stadion

13 branek              Bílek Tomáš

11 branek              Sekanina Radek

10 branek              Janíček Lubomír I.

8 branek                 Pokorný Marek

5 branek                Janíček Lubomír II.

3 branky                 Haluza Tomáš

2 branky                 Konečný František

2 branky                 Stejskal František

1 branka                 Fojt Jaroslav

1 branka                 Káčerik David

1 branka                 Marek Jan

1 branka                 Rychnovský Pavel

1 branka                 Vaněk Zdeněk

1 branka                 Vlach Jaroslav

1 branka                 vlastní (Ráječko „B“)

 

SEZÓNA 2014/2015  -  VÝSLEDKY SKALICE „B“ / MUŽI – IV.TŘÍDA okresu Blansko

■  ODEHRANÁ  MISTROVSKÁ  UTKÁNÍ:

  1.kolo       SKALICE „B“ – Vilémovice „B“       3:3 (2:0)  branky Skalice: Havelka, Marek, Rychnovský

  3.kolo       SKALICE „B“ – Voděrady                3:0 (0:0)  branky Skalice: Havelka, Hubený, Marek

  4.kolo       Lažánky – SKALICE „B“                  2:1 (0:0)  branka Skalice: Burgr J.

  6.kolo       SKALICE „B“ – Lomnice                 1:1 (0:0)  branka Skalice: Burgr J.

  8.kolo       SKALICE „B“ – Doubravice „B“      4:2 (2:1)  branky Skalice: Burgr J. 2x, Marek Jar., Rychnovský P.

  9.kolo       Svitávka „B“ – SKALICE „B“            2:3 (0:2)  branky Skalice: Rychnovský P. 2x, Havelka Petr

10.kolo       SKALICE „B“ – Benešov                 0:4 (0:0)  

11.kolo       Lipůvka „B“ – SKALICE „B“             3:0 (2:0) 

12.kolo       SKALICE „B“ – Jedovnice „B“         0:5 (0:1) 

13.kolo       Cetkovice – SKALICE „B“                6:5 (3:1)  branky Skalice: Rychnovský P. 3x, Bílek Tomáš, Fiala Jiří

14.kolo       Vilémovice „B“ – SKALICE „B“        0:4 (0:2)  branky Skalice: Fiala Jiří 2x, Bílek Tomáš, Švancara Petr

17.kolo       SKALICE „B“ – Lažánky                   3:0 (1:0) branky Skalice: Fiala Jiří 2x, Burgr Jiří

16.kolo       Voděrady – SKALICE „B“                 2:3 (0:2)  branky Skalice: Rychnovský P. 2x, Fiala Jiří

19.kolo       Lomnice – SKALICE „B“                  2:0 (2:0)

21.kolo       Doubravice "B" – SKALICE „B“       4:1 (4:1)  branka Skalice: Rychnovský Pavel

22.kolo      SKALICE „B“ – Svitávka "B"              3:1 (2:0)  branky Skalice: Janíček Lubomír 2x, Rychnovský P.

23.kolo       Benešov – SKALICE „B“                  5:1 (1:0)  branka Skalice: vlastní(Benešov)

24.kolo       SKALICE „B“ – Lipůvka "B"              4:1 (1:1) branky Skalice: Fiala Jiří 2x, Rychnovský P., Havelka Petr z penalty

25.kolo       Jedovnice "B" – SKALICE „B“          8:1 (3:1)  branka Skalice: Rychnovský P.

26.kolo       SKALICE „B“ – Cetkovice                 4:5 (1:1) branky Skalice: Burgr Jiří, Rychnovský P., Švancara Petr, Bílek Tomáš

 

fotbalový stadion

■  Tabulka střelců SKALICE „B“:

14 branek               Rychnovský Pavel

8 branek                  Fiala Jiří

6 branek                  Burgr Jiří

4 branky                  Havelka Petr

3 branky                  Bílek Tomáš

3 branky                  Marek Jaroslav

2 branky                  Janíček Lubomír

2 branky                  Švancara Petr

1 branka                  Hubený Pavel

1 branka                  vlastní (Benešov)