Obec Skalice nad Svitavou
animace1 animace2 animace3 animace4
Drobečková navigace

Domů > Hlášení místního rozhlasu > Hlášení místního rozhlasu 30. 3. 2020

Hlášení místního rozhlasu 30. 3. 2020Datum konání:
30.3.2020

Vážení spoluobčané dnes 30.3.2020 se uskuteční 15. zasedání Zastupitelstva obce Skalice nad Svitavou. V souladu s usnesením vlády ČR č. 122 ze dne 23. března 2020 proběhne 15. zasedání Zastupitelstvo obce Skalice nad Svitavou v nezbytně nutné míře a to prostředky komunikace na dálku umožňujícími účast členů zastupitelstva na zasedání zastupitelstva v reálném čase bez jejich osobní přítomnosti.Občané se mohou zasedání zúčastnit on-line (bez možnosti diskuze) prostřednictvím aplikace Skype - skupina Obec Skalice nad Svitavou. Postup naleznete na webových stránkách obce  v sekci aktuality. Prosíme všechny případné hosty z řad veřejnosti, aby si při své účasti na zasedání vypnuli své mikrofony a nepoužívali ani chat. Osobní účast ze strany veřejnosti na zasedání je tímto vyloučena. Děkujeme za pochopení.

Program jednání:

1) Zahájení

2) Technický bod

3) Výsledek výběrového řízení na dodavatele akce "Posílení prameniště Skalice nad Svitavou"

4) Rozpočtové opatření č. 02/2020

5) Závěr


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Krizové řízení v JmK

Portál KRIZPORT je veřejným portálem krizového řízení v Jihomoravském kraji, jehož cílem je přinášet veřejnosti i odborníkům věrohodné a aktuální informace z oblasti přípravy a řešení mimořádných událostí a krizových situací v kraji.

CHYTRÉ BLONDÝNKY RADÍ

Rady a tipy "chytrých blondýnek" jak se chovat, když hrozí nebo již nastala mimořádná událost a nebo je ohrožena Vaše bezpečnost.

18. 10. Lukáš

Zítra: Michaela

Návštěvnost stránek

220488