Drobečková navigace

Úvod > Pro občany > Hlášení místního rozhlasu > Hlášení místního rozhlasu 18. 3. 2020

Hlášení místního rozhlasu 18. 3. 2020Vláda ČR přijala dne 16. 3. 2020 krizové opatření č. 240. Na základě tohoto opatření se osobám starším 70 let doporučuje nevycházet po dobu trvání nouzového stavu mimo obydlí, s výjimkou návštěvy zdravotnického zařízení za účelem zajištění neodkladné zdravotní péče. V návaznosti na přijaté doporučení vyzýváme všechny, kterých se to týká, aby toto doporučení respektovali. Pokud si osoby, kterých se toto opatření týká  nebudou schopny zajistit zvládání základních životních potřeb, včetně nákupu potravin a léků prostřednictvím svých rodinných příslušníků, obraťte se na OÚ Skalice nad Svitavou. Pomoc Vám zajistí obec. V případě potřeby nás kontaktujte na tel. čísle  516 469 136, mob. telefon 724 942 611.

V návaznosti na stávající epidemiologickou situaci vyzýváme všechny občany, aby při pohybu na veřejném prostranství, při nákupech a při vzájemné komunikaci užívali ochranné roušky, popřípadě si obličej chránili šátkem. Obci zatím nebyly distribuovány ochranné roušky,ale pokud budou roušky dodány nebo budou poskytnuty z  řad dobrovolníků, budou prioritně distribuovány seniorům, následně ostatním osobám.

 

 

 

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů