Obec Skalice nad Svitavou
animace1 animace2 animace3 animace4
Drobečková navigace

Domů > Hlášení místního rozhlasu > Hlášení místního rozhlasu 18. 3. 2020

Hlášení místního rozhlasu 18. 3. 2020Vláda ČR přijala dne 16. 3. 2020 krizové opatření č. 240. Na základě tohoto opatření se osobám starším 70 let doporučuje nevycházet po dobu trvání nouzového stavu mimo obydlí, s výjimkou návštěvy zdravotnického zařízení za účelem zajištění neodkladné zdravotní péče. V návaznosti na přijaté doporučení vyzýváme všechny, kterých se to týká, aby toto doporučení respektovali. Pokud si osoby, kterých se toto opatření týká  nebudou schopny zajistit zvládání základních životních potřeb, včetně nákupu potravin a léků prostřednictvím svých rodinných příslušníků, obraťte se na OÚ Skalice nad Svitavou. Pomoc Vám zajistí obec. V případě potřeby nás kontaktujte na tel. čísle  516 469 136, mob. telefon 724 942 611.

V návaznosti na stávající epidemiologickou situaci vyzýváme všechny občany, aby při pohybu na veřejném prostranství, při nákupech a při vzájemné komunikaci užívali ochranné roušky, popřípadě si obličej chránili šátkem. Obci zatím nebyly distribuovány ochranné roušky,ale pokud budou roušky dodány nebo budou poskytnuty z  řad dobrovolníků, budou prioritně distribuovány seniorům, následně ostatním osobám.

 

 

 

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Krizové řízení v JmK

Portál KRIZPORT je veřejným portálem krizového řízení v Jihomoravském kraji, jehož cílem je přinášet veřejnosti i odborníkům věrohodné a aktuální informace z oblasti přípravy a řešení mimořádných událostí a krizových situací v kraji.

CHYTRÉ BLONDÝNKY RADÍ

Rady a tipy "chytrých blondýnek" jak se chovat, když hrozí nebo již nastala mimořádná událost a nebo je ohrožena Vaše bezpečnost.

27. 10. Šarlota, Zoe

Zítra: Samostatný stát

Návštěvnost stránek

221050