Obec Skalice nad Svitavou
animace1 animace2 animace3 animace4
Drobečková navigace

Domů > Hlášení místního rozhlasu > Hlášení 6.1.2020

Hlášení 6.1.2020Datum konání:
8.1.2020

Vážení spoluobčané, oznamujeme Vám, že svoz komunálního odpadu, který neproběhl dne 4.1.2020, bude proveden ve středu 8.1.2020. Následně budou svozy probíhat v pravidelných čtrnáctidenních cyklech tj. v sudé středy.

Oznamujeme občanům, že za budovou OÚ u vstupu do knihovny je umístěná nová sběrná nádoba na jedlé tuky a oleje. Použité oleje a tuky odevzdávat v uzavřených plastových láhvích v úřední dny - úterý a čtvrtek v době od 8:00 hod. do 16:00 hod. Způsob likvidace je popsán na web.stránkách obce a letáčku ve vývěsce na návsi.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Krizové řízení v JmK

Portál KRIZPORT je veřejným portálem krizového řízení v Jihomoravském kraji, jehož cílem je přinášet veřejnosti i odborníkům věrohodné a aktuální informace z oblasti přípravy a řešení mimořádných událostí a krizových situací v kraji.

CHYTRÉ BLONDÝNKY RADÍ

Rady a tipy "chytrých blondýnek" jak se chovat, když hrozí nebo již nastala mimořádná událost a nebo je ohrožena Vaše bezpečnost.

27. 10. Šarlota, Zoe

Zítra: Samostatný stát

Návštěvnost stránek

221046