Obec Skalice nad Svitavou
animace1 animace2 animace3 animace4
Drobečková navigace

Domů > Pro občany > Hlášení místního rozhlasu > Hlášení 4.5.2017

Hlášení 4.5.2017TJ Sokol Skalice nad Svitavou pořádá při příležitosti osvobození Československa již tradiční lampionový průvod. Sraz účastníků je v neděli 7. května 2017 v 19:00 hod. před budovou OÚ ve Skalici nad Svitavou. Po krátkém programu ZŠ a MŠ Skalice nad Svitavou bude na výletišti TJ Sokol zapálen mírový oheň. Občerstvení je zajištěno.

Firma Baumüller s.r.o. ve Skalici nad Svitavou, příjme brigádnici do elektroskladu na dohodu o provedení práce. Nástup ihned. Práce je vhodná pro studentky, maminky na mateřské nebo paní v důchodě. Zájemkyně se mohou hlásit u p. Mihokové na tel. čísle 601 159 634.

Kulturní komise ve Skalici nad Svitavou pořádá 13. května 2017 zájezd pro rodiče s dětmi do ZOO Lešná. Odjezd autobusu bude v 8:00 hod. z návsi. Zájemci se mohou hlásit na OÚ.

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Menu

Krizové řízení v JmK

Portál KRIZPORT je veřejným portálem krizového řízení v Jihomoravském kraji, jehož cílem je přinášet veřejnosti i odborníkům věrohodné a aktuální informace z oblasti přípravy a řešení mimořádných událostí a krizových situací v kraji.

CHYTRÉ BLONDÝNKY RADÍ

Rady a tipy "chytrých blondýnek" jak se chovat, když hrozí nebo již nastala mimořádná událost a nebo je ohrožena Vaše bezpečnost.

5. 12. Jitka

Zítra: Mikuláš

Návštěvnost stránek

223706