Obec Skalice nad Svitavou
animace1 animace2 animace3 animace4
Drobečková navigace

Domů > Hlášení místního rozhlasu > Hlášení 30.8.2021

Hlášení 30.8.2021Upozorňujeme občany, že se nám na sběrných místech hromadí odpady, které zde není dovoleno odkládat. Na sběrných místech je dovoleno odkládat pouze odpady, pro které zde jsou umístěny sběrné nádoby, a to plasty, papír, sklo, textil, kovy a bioodpad. Není dovoleno ukládat stavební odpad, nebezpečný odpad, komunální odpad a odpad , který je sbírán do velkoobjemových kontejnerů.  Žádáme občany, aby toto upozornění respektovali, jinak svým jednáním porušují platnou obecně závaznou vyhlášku obce č. 3/2001 o systému shromažďování, sběru, svozu, třídění, využívání a zneškodňování komunálního odpadu, včetně systému nakládání se stavebním odpadem vznikajícím na území obce Skalice nad Svitavou.

Oznamujeme občanům, že ve dvoře Polyfunkčního komunitního centra bude přistaven velkoobjemový kontejner na komunální odpad. Otevřen bude v pátek 3.9.2021 v době od 16:00 hod. do 18:00 hod. a v sobotu 4.9.2021 v době od 9:00 hod. do 11:00 hod.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Krizové řízení v JmK

Portál KRIZPORT je veřejným portálem krizového řízení v Jihomoravském kraji, jehož cílem je přinášet veřejnosti i odborníkům věrohodné a aktuální informace z oblasti přípravy a řešení mimořádných událostí a krizových situací v kraji.

CHYTRÉ BLONDÝNKY RADÍ

Rady a tipy "chytrých blondýnek" jak se chovat, když hrozí nebo již nastala mimořádná událost a nebo je ohrožena Vaše bezpečnost.

17. 10. Hedvika

Zítra: Lukáš

Návštěvnost stránek

220486