Obec Skalice nad Svitavou
animace1 animace2 animace3 animace4
Drobečková navigace

Domů > Pro občany > Hlášení místního rozhlasu > Hlášení 24.8.2017

Hlášení 24.8.2017Datum konání:
30.8.2017

Oznamujeme občanům, že na návsi v parku byl přistaven velkoobjemový kontejner na komunální odpad. Žádáme občany, aby kolem kontejneru byl udržován pořádek.

E.ON Distribuce a.s., oznamuje občanům, že z důvodu plánovaných prací na zařízení distribuční soustavy bude dne 30.8.2017 od 7:00 hod. do 17:00 hod. přerušená dodávka elektrické energie v části obce: náves, dům č.p. 28, č.p. 187 a č.p. 11 včetně přilehlých odbočujících ulic, Hradisko, dům č.p. 4, dále od Hostince u Studny směr Brno, směr Sebranice a Slepá ulice.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Menu

Krizové řízení v JmK

Portál KRIZPORT je veřejným portálem krizového řízení v Jihomoravském kraji, jehož cílem je přinášet veřejnosti i odborníkům věrohodné a aktuální informace z oblasti přípravy a řešení mimořádných událostí a krizových situací v kraji.

CHYTRÉ BLONDÝNKY RADÍ

Rady a tipy "chytrých blondýnek" jak se chovat, když hrozí nebo již nastala mimořádná událost a nebo je ohrožena Vaše bezpečnost.

5. 12. Jitka

Zítra: Mikuláš

Návštěvnost stránek

223703