Obec Skalice nad Svitavou
animace1 animace2 animace3 animace4
Drobečková navigace

Domů > Aktuality > Výzva švadlenkám

Výzva švadlenkámDatum konání:
18.3.2020

Výzva švadlenkám:

rouska.png

prosíme šikovné lidičky, kteří to umí se šicím strojem, mají čas, materiál a chuť pomoci, aby ušili (ze 100% bavlny) roušky, které by darovali prostřednictvím obecního úřadu zájemcům z řad občanů naší obce. Případní dárci, kontaktujte nás, prosím, na ou@skalicenadsvitavou.cz nebo telefonicky 724 942 611


Komentáře


  • 16. 3. 2020 21:14
    Drahoš
    Markland

    Klub vojenské historie MARKLAND z.s. , v souvislosti se současným vývojem ohledně epidemie nabízí pomoc. Pokud bude obecní zastupitelstvo při delší době karantény uvažovat o zásobování a rozvozu jídla a potřeb našim starším spoluobčanům, v tom případě nabízíme veškerou naši techniku a pomoc. Naše technika je připravena, stačí kdykoliv požádat.


Krizové řízení v JmK

Portál KRIZPORT je veřejným portálem krizového řízení v Jihomoravském kraji, jehož cílem je přinášet veřejnosti i odborníkům věrohodné a aktuální informace z oblasti přípravy a řešení mimořádných událostí a krizových situací v kraji.

CHYTRÉ BLONDÝNKY RADÍ

Rady a tipy "chytrých blondýnek" jak se chovat, když hrozí nebo již nastala mimořádná událost a nebo je ohrožena Vaše bezpečnost.

20. 10. Vendelín

Zítra: Brigita

Návštěvnost stránek

220613