Obec Skalice nad Svitavou
animace1 animace2 animace3 animace4
Drobečková navigace

Domů > Pro občany > Aktuality > Informace k výlukám na železničním koridoru mezi Prahou, Českou Třebovou a Brnem

Informace k výlukám na železničním koridoru mezi Prahou, Českou Třebovou a BrnemDatum konání:
22.10.2021

Správa železnic připravila podrobnější informace ke všem větším výlukám, které probíhají od září tohoto roku  mezi Brnem, Adamovem a Blanskem. Výluky výrazně omezují provoz na hlavním železničním koridoru mezi Prahou, Českou Třebovou a Brnem.

 Více na https://www.spravazeleznic.cz/cestujici/vyluky

V rámci výlukových prací se regionální vlaky nahradí autobusy, dálkové vlaky pojedou odklonem, případně v upravených časových polohách, je nutné počítat se zpožděním. Rozsah náhradní autobusové dopravy či odklonů vlaků se bude s postupem výluk měnit, před plánováním cesty se tedy přesvědčte o aktuálním jízdním řádu vybraného vlaku v aplikaci Najdispoj https://najdispoj.spravazeleznic.cz/ nebo u dopravce daného vlaku.

 

Brno - Svitavy.pdf

 


Menu

Krizové řízení v JmK

Portál KRIZPORT je veřejným portálem krizového řízení v Jihomoravském kraji, jehož cílem je přinášet veřejnosti i odborníkům věrohodné a aktuální informace z oblasti přípravy a řešení mimořádných událostí a krizových situací v kraji.

CHYTRÉ BLONDÝNKY RADÍ

Rady a tipy "chytrých blondýnek" jak se chovat, když hrozí nebo již nastala mimořádná událost a nebo je ohrožena Vaše bezpečnost.

2. 12. Blanka

Zítra: Svatoslav

Návštěvnost stránek

223538