Obec Skalice nad Svitavou
animace1 animace2 animace3 animace4
Drobečková navigace

Domů > Pro občany > Hlášení místního rozhlasu > Hlášení 30.6.2021

Hlášení 30.6.2021Vážení spoluobčané, Sbor dobrovolných hasičů Skalice nad Svitavou uspořádal dne 26. 6. 2021 na hasičské zbrojnici ve Skalici nad Svitavou materiální sbírku pro obce postižené tornádem. Podařilo se nashromáždit velké množství potřebného materiálu a k tomu vybrat neuvěřitelnou sumu peněz. Za dvě hodiny bylo vybráno      43.740,- Kč od 42 občanů. K této částce přispěl náš sbor částkou 5.000,- Kč. Celkem byl nakoupen materiál       v hodnotě 48.740,- Kč. Do postižených oblastí byl odvezen materiál v hodnotě téměř 70.000,- Kč.

 Zastupitelstvo obce Skalice nad Svitavou rozhodlo na svém zasedání dne 28. 6. 2021 podpořit postižené obce finanční částkou 20.000,- Kč, která bude směřována do čtyř nejvíce postižených obcí a to Hrušky, Lužice, Moravská Nová Ves a Mikulčice.

Děkujeme všem, kteří jste finančně nebo materiálně podpořili postižené obce.

 


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Menu

Krizové řízení v JmK

Portál KRIZPORT je veřejným portálem krizového řízení v Jihomoravském kraji, jehož cílem je přinášet veřejnosti i odborníkům věrohodné a aktuální informace z oblasti přípravy a řešení mimořádných událostí a krizových situací v kraji.

CHYTRÉ BLONDÝNKY RADÍ

Rady a tipy "chytrých blondýnek" jak se chovat, když hrozí nebo již nastala mimořádná událost a nebo je ohrožena Vaše bezpečnost.

5. 12. Jitka

Zítra: Mikuláš

Návštěvnost stránek

223706