Obec Skalice nad Svitavou
animace1 animace2 animace3 animace4
Drobečková navigace

Domů > Pro občany > Hlášení místního rozhlasu > Hlášení 14.7.2021

Hlášení 14.7.2021TJ Sokol Skalice nad Svitavou, oznamuje, že v rámci svého soustředění odehraje ligový dorost FC Slovanu Liberec U17 své dvě přípravná utkání na fotbalovém stadiónu ve Skalici nad Svitavou. V pondělí 19.7. v 10 hod. se utká FC Slovan Liberec U17 proti týmu FC Fastav Zlín U17 a v úterý 20.7. v 10h. proti týmu 1.FC Slovácko U17.
 
Firma Juriga bude ve čtvrtek 15. 7. ve 12:00 hodin na návsi prodávat nové brambory a cibuli.
Brambory - 1 kg za 12,50 Kč, baleny po osmi kilogramech, cibule - cena za 1 kg 20 Kč, balena po pěti kilogramech.
 
Svozová společnost SUEZ CZ oznamuje, že od příštího svozu nebudou brát pytle s odpadem, které budou umístěné u nádob. V minulém týdnu došlo ke zranění pracovníka, který byl obsahem pytle zraněn. Žádáme Vás proto, abyste pytle s odpadem ke sběrným nádobám nedávali. Komunální odpad umístěte pouze do sběrných nádob. Pokud Vám kapacitně nestačí, je nutné důkladně třídit odpad nebo pořídit nádobu další. 
 

Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Menu

Krizové řízení v JmK

Portál KRIZPORT je veřejným portálem krizového řízení v Jihomoravském kraji, jehož cílem je přinášet veřejnosti i odborníkům věrohodné a aktuální informace z oblasti přípravy a řešení mimořádných událostí a krizových situací v kraji.

CHYTRÉ BLONDÝNKY RADÍ

Rady a tipy "chytrých blondýnek" jak se chovat, když hrozí nebo již nastala mimořádná událost a nebo je ohrožena Vaše bezpečnost.

5. 12. Jitka

Zítra: Mikuláš

Návštěvnost stránek

223706