Drobečková navigace

Úvod > Pro občany > Hlášení místního rozhlasu > 16.08.2023

16.08.2023Datum konání:
20.8.2023

- Zveme Vás dne 20. 8. 2023 od 16:00 na hřiště, kde si můžete zahrát hru KUBB. Pokud neznáte tuto hru, můžete se s ní seznámit a naučit se ji. Vhodné i pro děti.

- Informujeme Vás, že v pátek, tj. 25. 8. 2023 (v den svozu) bude v obci Skalice nad Svitavou probíhat instalace čipů (RFID kódů) na nádoby (popelnice) na směsný komunální odpad.

Žádáme, aby v pátek 25.8.2023 v den svozu směsného kom. odpadu, byly popelnice na směsný kom. odpad vystavené po celý den (od ranních hodin až do odpoledních hodin) na svozovém místě a neuklízeli je občané domů.

Prosíme o vystavení všech popelnic, které jsou určeny ke svozu směsného komunálního odpadu, i když zrovna bude popelnice prázdná. 

Dále žádáme, aby všechny popelnice pro směsný komunální odpad byly označeny příslušným číslem popisným, aby bylo poznat, ke kterému RD popelnice patří (stačí malá cedulka s č.p.).

Čipy na popelnice budou instalovat pracovníci firmy Recovera. Čipování popelnic neprovádí svozová osádka!

Na plastovou nádobu (popelnici) se instaluje RFID čip ve vzhledu etikety (instalace prováděna lepením) a na kovovou nádobu (popelnici) se instaluje RFID čip ve vzhledu pouzdra (instalace prováděna nýtkováním.

Čip z plastové popelnice je nepřenosný, tzn., že v případě pořízení nové popelnice, musí být tato popelnice znovu osazena čipem.

Z plechové popelnice se dá čip (pouzdro) použít i na další plechovou popelnici, ale musí být z původní plechové popelnice odstraněn bez poškození. 

Informace o pořízení nové popelnice, prosím předat na OÚ.

Pokud nebude mít popelnice čip, nebude firmou Recovera svezena.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů